Psycholog

Home / Psycholog

Witam Cię serdecznie.

Jestem psychologiem, bo właśnie ta dziedzina zawsze stanowiła moją największą fascynację. Moim celem jest pomoc osobom w kryzysie, co staram się osiągnąć poprzez szybką i trafną diagnozę problemu. Każde spotkanie traktuję indywidualnie. Pozostaję skupiona i wrażliwa, ale to nie ja wskażę Ci właściwą drogę. Ty sam ją odnajdziesz dzięki naszej wspólnej pracy. Uważam, że każdy posiada w sobie pokłady energii, które właściwie uruchomione pozwolą Ci żyć lepiej. Jako psycholog, swoim pełnym zaangażowaniem oraz wiedzą, będę służyć  Ci pomocą w znalezieniu sposobu rozwiązania problemu, a przez to zmniejszeniu cierpienia, którego doświadczasz.

Agnieszka Tybus - psycholog | Bydgoszcz

 

Konsultacje psychologiczne

Niezależnie czy chcesz podjąć terapię czy tylko porozmawiać możesz to zrobić podczas konsultacji. 

CZYTAJ DALEJ

Wypalenie zawodowe

Syndrom wypalenia zawodowego, kojarzy się zwykle z niechęcią do pracy, bez której wcześniej, wręcz trudno sobie było wyobrazić swoje życie.

CZYTAJ DALEJ

Zaburzenia stresowe

Początkowo, możesz być oszołomiony, jakbyś na chwilę stracił kontakt z otoczeniem i zdolność rozumienia docierających do Ciebie bodźców.

CZYTAJ DALEJ

Zaburzenia nastroju

W grupie zaburzeń związanych z obniżeniem nastroju można wyróżnić: nastrój dystymiczny, depresyjny, podwyższony, maniakalny.

CZYTAJ DALEJ

Psychoedukacja

Psychoedukacja skierowana jest nie tylko do osób chorych, lub takich które mają określony problem psychologiczny…

CZYTAJ DALEJ

Bezsenność

Przewlekła bezsenność, może mieć swoje źródło zarówno w fizjologii i jak i w psychice. Jako psycholog pomogę odnaleźć drogę do…

CZYTAJ DALEJ

Trauma

Do traumy, dochodzi najczęściej w wyniku tragicznego wypadku, utraty bliskiej osoby, klęski żywiołowej, katastrofy lub wojny.

CZYTAJ DALEJ

Kryzys

Kryzys w życiu człowieka, zawsze jest stanem braku harmonii. Przybiera różną formę i może mieć wiele przyczyn

CZYTAJ DALEJ

Zaburzenia pod postacią somatyczną

Osoby te trudno przekonać, że pod względem fizycznym ich ciało jest zupełnie zdrowe…

CZYTAJ DALEJ