O nas

Home / O nas

MentalExpert to projekt, w ramach którego łącząc swoje siły, wykorzystując wiedzę i realizując wspólne pasje, oferujemy szerokie wsparcie  z zakresu psychiatrii, psychoterapii, pomocy i diagnostyki psychologicznej dla dorosłych i młodzieży.

Naszą uwagę skupiamy na promowaniu szeroko pojętego „zdrowego stylu życia”, który według nas polega na zachowania balansu pomiędzy najważniejszymi obszarami codziennego funkcjonowania. Wspólne zaangażowanie w sport i zamiłowanie do wszelkiej aktywności ruchowej, zaowocowało rozszerzeniem naszej oferty o obszar nazywany powszechnie psychologią sportu, w ramach którego wspieramy swoją wiedzą zarówno profesjonalistów różnych dyscyplin jak i osoby uprawiające sport rekreacyjnie.

Misja i wartości w jakie wierzymy

Łączy nas podobne spojrzenie na leczenie i pomoc, którą możemy Wam zaoferować. Istotą MentalExpert  było stworzenie miejsca, które  każdej osobie, daje szansę uzyskania poprawy w zakresie szeroko rozumianej jakości życia.

MentalExpert jest projektem, w ramach którego  pomagamy zrozumieć swoje zachowania i emocje, zdobyć umiejętności tworzenia bardziej satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi. Rozwijamy pasje i zwiększamy świadomość swojego ciała, a także wzbogacamy o wiedzę pozwalającą osiągać lepsze wyniki sportowe, uczymy żyć w zgodzie ze swoimi potrzebami.

Najprościej – przyjdź lub zadzwoń

Jeżeli przeżywasz trudności w życiu osobistym lub w relacjach interpersonalnych, poszukujesz rozwiązań konfliktów w swoim związku czy w rodzinie, chcesz nauczyć się lepiej radzić sobie ze stresem, wzmocnić swoją motywację, budować odporność psychiczną, pragniesz doskonalić swoje umiejętności sportowe poprzez rozwój mentalny, a może potrzebujesz pomocy lekarskiej – skontaktuj się z nami.

Zadzwoń w celu ustalenia terminu i rodzaju konsultacji – 52 345 71 81. W ramach projektu MentalExpert  dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów każdy otrzyma pomoc jakiej w danym momencie potrzebuje.

Marcin Koprowski – specjalista psychiatra
Agnieszka Tybus – psycholog, psycholog sportu