Psychiatra

Strona główna / Psychiatra

Witam Cię serdecznie. Jestem lekarzem i mam to szczęście, że psychiatria w której się specjalizuję, jest jednocześnie jedną z moich największych pasji. Mój zawód, to moje powołanie, co przekłada się na relacje z pacjentami, których dobro jest dla mnie absolutnie najważniejsze.

Praktykę kliniczną zdobywałem w trakcie specjalizacji w Klinice Psychiatrii w Bydgoszczy. Następnie przez wiele lat nabywałem cennego doświadczenia, pracując jako psychiatra w wielu oddziałach i pełniąc dyżury w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu. Zajmowałem się psychiatrią dorosłych, pracowałem z dziećmi i młodzieżą, związany byłem z oddziałami psychiatrii sądowej, współpracowałem ze specjalistami terapii uzależnień, oddziałów detoksykacyjnych, współredagowałem setki opinii dla potrzeb sądów na teranie całej Polski.

Równolegle współpracowałem z licznymi poradniami i placówkami medycznymi na terenie województwa. Od kilku lat skupiam się na rozwijaniu działalności psychiatrycznej w ramach praktyki indywidualnej. Każde spotkanie z pacjentem – chorym, czy osobą dotkniętą kryzysem, bez względu na miejsce i okoliczności, było i jest  dla mnie szczególnym doświadczeniem, uczy pokory, rozwija wrażliwość, pozwala lepiej rozumieć samego siebie. Głęboko wierzę, że  swoją postawą, zaangażowaniem oraz wiedzą, mogę służyć Ci  pomocą w znalezieniu drogi do rozwiązania problemu, który cię dotyka i zmniejszyć cierpienie, którego doświadczasz.

Psychiatra - Marcin Koprowski

Jako psychiatra pomagam pacjentom zarówno tym, którzy pojawią się na wizycie w gabinecie jak i osobom, które skorzystają z konsultacji ONLINE. W ramach konsultacji udzielam pomocy doraźnej, a w razie potrzeby wystawiam także e-recepty i e-zwolnienia.

Konsultacja psychiatryczna

Konsultacja psychiatryczna to pierwsza wizyta, podczas której lekarz psychiatra przeprowadza badanie.

CZYTAJ DALEJ

Zaburzenia osobowości

Przyczyn zaburzeń osobowości można szukać w oddziaływaniu czynników biologicznych, genetycznych i psychospołecznych.

CZYTAJ DALEJ

Zaburzenia lękowe

Przyczyny zaburzeń lękowych tkwią w naszych predyspozycjach genetycznych, czynnikach psychologicznych (emocje, stres, konflikty)

CZYTAJ DALEJ

Zaburzenia seksualne

Do najczęstszych zgłaszanych przez pacjentów należą dysfunkcje seksualne jak: zaburzenia wzwodu, orgazmu i libido….

CZYTAJ DALEJ

Zaburzenia odżywiania

Ich podłoże, nigdy nie jest jednoznaczne i może wynikać zarówno z predyspozycji genetycznych, zaburzeń osobowości, wpływu środowiska.

CZYTAJ DALEJ

Zaburzenia psychotyczne

Wspólną cechą urojeń jest fakt, że stanowią one objaw chorobowy, ich treść jest niezgodna z obiektywną rzeczywistością…

CZYTAJ DALEJ

Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne

OCD występuje często u osób o szczególnych cechach osobowości – tzw. osobowość anankastyczna

CZYTAJ DALEJ

Choroba Afektywna Dwubiegunowa

ChAD objawia się naprzemiennie występującymi epizodami depresyjnymi i maniakalnymi

CZYTAJ DALEJ

Depresja

Depresja jest najczęściej spotykanym zaburzeniem psychicznym i jednym z najczęściej występujących problemów zdrowotnych.

CZYTAJ DALEJ

Otępienia

Otępienie czyli demencja, to zespół objawów, u podłoża których leży przewlekła i na ogół postępująca choroba mózgu…

CZYTAJ DALEJ

Uzależnienia

Uzależnienia, niezależnie od źródła problemu, mają ze sobą wiele wspólnego i charakteryzują się występowaniem w swoim przebiegu podobnych objawów.

CZYTAJ DALEJ